Ūdens
Iekārtas
Veikt pasūtījumu
Līgums
Par kompāniju
Kontakti
Jautājumi/ieteikumi
Citi produkti
    SIA Daba VS ieņem nozÄ«mÄ«gu vietu Å«dens un bezalkoholisko dzÄ“rienu ražošanā Latvijas tirgÅ«. Uzņēmuma ražoto produktu asortiments pārsniedz 60 veidus, kuru vidÅ« ir tādas preču zÄ«mes, kā „LāsÄ«te”, „Dzeramais Å«dens”, dzeramais Å«dens„Sudraba”, „Foršs”, kvass „Borodinskij”, „Kvass”.
   Uzņēmums ir dibināts 2001. gadā. Ražotne atrodas RÄ«gas rajonā un tā aizņem 1,7 ha zemi, no kuriem 5200m2 ir ražotnes un noliktavu platÄ«ba, kas ir uzņēmuma Ä«pašumā. Pamatnodarbošanās ir bezalkoholisko dzÄ“rienu un Å«dens ražošana, kā arÄ« PET pudeļu ražošana. Produkcija tirgÅ« tiek piedāvāta sākot no 0,5l lÄ«dz 10l tilpumos. PET pudeļu ražošanai ir uzstādÄ«ta ražošanas lÄ«nija, kura ražo 3000 pudeles stundā un divas iekārtas, kas ražo 3, 5, un 7.5 l pudeles.
   No 2009. gada SIA Daba VS piedāvā jaunu produktu - dzeramo ūdeni „Lāsīte” 18,9l pudelÄ“. Jaunais pakalpojuma veids ir Å«dens piegāde mājām un birojiem, kas ļauj klientam nodrošināties ar pastāvÄ«gu Å«dens krājumu, Ä“rtÄ«bai izmantojot speciālas iekārtas: ūdens padeves sÅ«kņus, porcelāna traukus uz statÄ«viem, karstā - aukstā ūdens sadalītājus.
   Kopš 2004. gada uzņēmums nodarbojas arī ar vairumtirdzniecību. Ievesto produktu asortiments pārsniedz 2000 veidus un tie galvenokārt tiek piegādāti no Polijas, Lietuvas, Moldovas un Krievijas. 2005. gadā uzņēmums Daba VS ieguva atbilstības sertifikātu ražošanai un sertificēja pārtikas produktu glabāšanas noliktavas. Šobrīd uzņēmums sadarbojās ar  visiem lielākajiem Latvijas tirdzniecības tīkliem un loģistika tiek realizēta gan ar savu transportu, gan citu transporta firmu starpniecību.

 

  • Līguma nosacījumuscenu piedāvājumus un citu interesējošu info iespējams uzzināt zvanot, sūtot e-pastu vai faksu - skatīt sadaļā KONTAKTI
  •  Ūdens un ūdens padeves iekārtas tiek piegādāts tieši pircējam - patērētājam birojā, veikalā vai mājās. Jums vajag tikai piezvanīt, atsūtīt e-pastu vai faksu.

Privātpersonas līgums

Juridiskās personas līgums

  1. Pasūtījumi, kas veikti laikā no plkst. 8:00 -17:00, tiek                     izpildīti nākošajā darba dienā.
  2. Pasūtījumi, kas veikti laikā  no plkst.17:00-8:00, tiek                       automātiski pārlikti uz aiznākošo darba dienu.
  •  Nodrošinot teicamu apkalpošanu un servisa kvalitāti                piedāvājam saviem klientiem Bezmaksas piegādi Rīgā             un visā Latvijas teritorijā.